MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

„Szyte na miarę” rekrutacje

Chcesz znaleźć kompetentnego pracownika idealnie dopasowanego do Twojej firmy i zespołu? Sprawdź nas!


Rekrutacja bardzo dobrych specjalistów z danej branży to proces złożony i nieraz niezwykle trudny. Trzeba bowiem nie tylko znaleźć ludzi deklarujących spełnianie określonych wymagań, ale także zweryfikować te deklaracje w celu uzyskania potwierdzenia ich rzeczywistych kompetencji. Wychodząc na przeciw istniejącym potrzebom, MotoKariera wprowadziła do swej oferty nową usługę – rekrutacje z audytem. Mogą z niej skorzystać wszystkie te firmy, które poszukują najlepszych kandydatów do pracy w zakresie:

  • zarządzania i sprzedaży floty
  • zarządzania autoryzowanym serwisem
  • organizacji dystrybucji i sprzedaży części zamiennych oraz kształtowania polityki cenowej w tym obszarze.

Podczas wieloetapowego procesu nie tylko zajmiemy się poszukiwaniami bezpośrednimi aktywnych osób na rynku pracy, przeprowadzimy selekcję CV, a następnie sprawdzimy osobowościowe uwarunkowania kandydatów i porozmawiamy z nimi o ich doświadczeniach, ale także zorganizujemy sesję spotkań ze współpracującymi z nami grupami specjalistów zajmującymi się konsultingiem w zakresie floty, zarządzania serwisem bądź efektywną pracą działu części zamiennych oraz technikami ich sprzedaży.

Nasi audytorzy to osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, specjalizujący się w wąskich jej dziedzinach, ale i posiadający doskonałą znajomość rynku. Przeprowadzą oni rzetelny wywiad pogłębiony weryfikując deklaracje kandydata i uzyskując rzetelny oraz kompleksowy obraz jego wiedzy i doświadczeń.

Rekrutacja z audytem to idealne rozwiązanie dla firm szukających najlepszych specjalistów i tych, którzy nie lubią marnować czasu oraz pieniędzy. Bardziej złożony proces selekcji kandydatów gwarantuje ich optymalny wybór, a tym samym zatrudnienie odpowiedniej osoby. Osoby, która przyniesie firmie wymierne korzyści i wniesie do niej swoje dotychczasowe, cenne doświadczenia.

Skontaktuj się z nami