MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Szkolenia

Chcesz zwiększyć umiejętności swoje i swojego zespołu oraz poszerzyć wiedzę? Zgłoś się do nas!


Kiedy już łatwo, szybko i przyjemnie zrekrutujemy z MotoKarierą zespół idealny, możemy osiąść na laurach, aż do czasu, kiedy będziemy potrzebowali nowego pracownika.

Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach wyjątkowo trafne jest powiedzenie Czerwonej Królowej z „Alicji po drugiej stronie lustra” Lewisa Carrolla:

„(…)tu, jak widzisz, trzeba biec tak szybko, jak się potrafi, żeby zostać w tym samym miejscu. Jeżeli chce się znaleźć w innym miejscu, trzeba biec co najmniej dwa razy szybciej”!

Zespół MotoKariery chciałby zaproponować Ci szkolenia mające na celu trenowanie oraz doskonalanie „miękkich” umiejętności Twoich pracowników. Wykorzystujemy sprawdzone, ale i innowacyjne metody treningowo-warsztatowe: wykłady, warsztaty, symulacje, testy – mając na uwadze mechanizmy psychologiczne uczestniczące w przyswajaniu i późniejszym wykorzystywaniu nabytej wiedzy oraz umiejętności. Stosujemy zarówno ćwiczenia indywidualne – ukierunkowane na poznawanie własnych umiejętności, jak i ćwiczenia grupowe – zwiększające kreatywność zespołów. Dodatkową wartością są wplatane w tok zajęć krótkie gry integracyjno-komunikacyjne, które dzięki atmosferze zabawy sprzyjają aktywności uczestników.

Scenariusze szkoleń zawsze dobierane są do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasi eksperci, przeprowadzający dokładny audyt potrzeb szkoleniowych Twojej firmy, gwarantują określenie konkretnego, dobrze określonego celu szkoleń.

Zapewniamy szkolenia na najwyższym poziomie, czego gwarantem jest zespół doświadczonych i kompetentnych szkoleniowców.
Dzięki naszym szkoleniom Państwa zespół stanie się bardziej świadom swoich umiejętności interpersonalnych. Wśród tematów znajdą Państwo m.in.:

  • Trening menadżerski – motywacja i kierowanie zespołem.
  • Asertywność – jak być kolegą i kierownikiem.
  • Trening skuteczności interpersonalnej, czyli jak dobrze współpracować w zespole.
Skontaktuj się z nami