MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Audyt kompetencji (development centre)

Nasza kompleksowa analiza pomoże Ci poznać potencjał Twoich pracowników!


Jeśli zależy Ci na przeprowadzeniu rekrutacji w rekordowo krótkim czasie, czujesz, że nie masz do tego odpowiedniego przygotowania lub po prostu marzysz, aby wszystko potoczyło się błyskawicznie, skorzystaj z naszej usługi preselekcji.

Najciekawszych i zgodnych z Twoimi oczekiwaniami CV nie wybiera automat czy mało doświadczony praktykant, a osoby, które od wielu lat rekrutują z pasją i dobrze wiedzą, co ukryte jest pod wyświechtanymi zwrotami w dokumentach rekrutacyjnych. Specjalnie dla Ciebie oferujemy trzy typy preselekcji CV:

  • „preselekcja podstawowa” polega na wybraniu CV wszystkich Kandydatów, które odpowiadają Twoim podstawowym wymaganiom
  • preselekcja „5 najlepszych”, „10 najlepszych” i „15 najlepszych” – to pełna kontrola kosztów. Płacisz za konkretną, wybraną przez Ciebie liczbę CV – wszystkie zgodne z Twoimi, nawet najostrzejszymi kryteriami.
  • preselekcja „mini wywiad” to połączenie selekcji CV wraz z krótkim interview telefonicznym przeprowadzonym pod kątem Twoich wymagań.

Zapraszamy także do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty preselekcji dedykowanej. Jeśli szukasz kogoś, kto szybko i skutecznie przejrzy wszystkie otrzymane przez Ciebie CV, chętnie pomożemy.

Co ciekawe, to Twoim wyborem jest na jakim portalu czy w jakiej gazecie zamieścisz swoją ofertę. Zawsze jednak możesz skorzystać z naszego dedykowanemu Twojej firmie adresu mailowego np. moja.firma@motokariera.pl i tym samym uzyskać gwarancję, że ze spływającymi na ten adres aplikacjami fachowo zapozna się nasz konsultant i wybierze dla Ciebie najlepsze CV lub taką ilość, jaką zastrzeżesz sobie na początku całego procesu.

Outsourcing filtrowania CV, to innowacyjna usługa. Selekcja aplikacji to zdaniem rekruterów najtrudniejszy i najbardziej żmudny etap rekrutacji – my możemy przeprowadzić go za Ciebie!

Skontaktuj się z nami