MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Key Account Manager

Firma: Sobiesław Zasada Automotive 10.08.2017 Miejsce pracy: Łódź, województwo łódzkie, Polska

Dla naszego Klienta – autoryzowanego dealera samochodów marki Mercedes-Benz, firmy Sobiesław Zasada Automotive, w związku z rozwojem zespołu sprzedaży samochodów dostawczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne poszukiwanie klientów, a następnie analizę ich potrzeb i dostosowanie do nich oferowanych produktów, przygotowywanie ofert handlowych oraz podpisywanie umów leasingowych i kredytowych oraz osiąganie zamierzonych celów.

Wymagania:

  • co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami doświadczenie zdobyte w sprzedaży biznesowej (nie musi być to doświadczenie z branży motoryzacyjnej),
  • doświadczenie w zakresie aktywnego poszukiwania i pozyskiwania klientów oraz budowania bazy klientów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i samodzielność,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B,
  •  znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia do realizacji celów sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
Aktywny sprzedawca samochodów, Key Account Manager, Sprzedawca flot Pełen etat Ogłoszenie wygasa za 28 dni