MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Główny Księgowy

Firma: Klient MotoKariera 16.05.2018 Miejsce pracy: Koszalin, Województwo zachodniopomorskie, Polska

Dla naszego Klienta, grupy dealerskiej, reprezentującej kilka  marek samochodów (w tym marki premium), poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy (ponad 250 osób zatrudnionych, kilka spółek),
  • Nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz raportów,
  • Opracowywanie rekomendacji oraz koordynacja inicjatyw zwiększających efektywność finansową prowadzonej działalności,
  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji,
  • Tworzenie prognoz finansowych, raportów i analiz finansowych,
  • Wsparcie Zarządu i pozostałych komórek organizacyjnych w firmie w analizach opłacalności inicjatyw strategicznych,
  • Zarządzanie działem księgowym i controllingu (powyżej 10 zatrudnionych)
  • Nadzorowane i dbanie o płynność finansową spółki,
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w zarządzaniu finansami grupy firm),
  • Znajomość przepisów podatkowych,
  • Znajomość rachunkowości finansowej i rachunkowości zarządczej,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Rozległa wiedza z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, zasad rachunkowości, audytu, controllingu oraz standardów rachunkowości i raportowania,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rozwój i dbanie o motywację zespołu,
  • Otwartość na wyzwania, chęć rozwoju, proaktywne podejście.
  • Profesjonalizm i strategiczne rozwiązywanie problemów,
  • Znajomość systemów Sage (preferowane),
  • Dyscyplina oraz etyka pracy na najwyższym poziomie,

Firma oferuje:

  • Pracę w renomowanej grupie dealerskiej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę lub kontrakt managerski,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Możliwość rozwoju w prężne rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosfera pracy.
Dyrektor Finansowy Pełen etat Ogłoszenie wygasa za 33 dni