MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Doradca w serwisie blacharsko-lakierniczym

Firma: Mojsiuk 15.04.2018 Miejsce pracy: Koszalin, Województwo zachodniopomorskie, Polska

Dla naszego Klienta, Firmy Mojsiuk dealera marek Mercedes, Peugeot i Honda do Centrum Blacharsko-Lakierniczego (Stare Bielice k/Koszalina) MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCY SERWISOWEGO W DZIALE BLACHARSKO-LAKIERNICZYM

Miejsce pracy: Stare Bielice k/Koszalina

 OBOWIĄZKI:

  • Obsługa programów do rozliczania szkód oraz kosztorysowanie napraw
  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Nadzór nad jakością i terminowością napraw
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta zgodną ze standardami importerów oraz grupy Mojsiuk

OCZEKIWANIA PRACODAWCY:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w serwisie blacharsko-lakierniczym lub w zakładzie ubezpieczeniowym przy likwidacji szkód
  • Rozważymy aplikacje kandydatów posiadających wykształcenie kierunkowe oraz chcących rozwijać się w kierunku likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Mile widziana znajomości procedur likwidacji szkód i kosztorysowania
  • Proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność i umiejętność obsługi klienta
  • Prawo jazdy kat. B

FIRMA OFERUJE:

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji lidera na lokalnym rynku motoryzacyjnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania
  • Możliwość rozwoju zawodowego podczas szkoleń
Doradca serwisowy Pełen etat Ogłoszenie wygasa za 21 dni