MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

O nas

O nas

Serio…

Po 7 latach bytności na polskim rynku pracy możemy pochwalić się zrekrutowaniem już kilkuset pracowników do firm branży motoryzacyjnej. Cechuje nas nie tylko fakt, że jesteśmy dedykowani Państwa branży, ale i ogromna elastyczność już od pierwszych minut naszej współpracy. Nasze oferty tworzymy w oparciu o kilkuetapowe wstępne poszukiwania – zadajemy Państwu dużo pytań, a Państwo poświęcając nam czas na odpowiedzi mają gwarancję, że po 5 minutach nie uzyskają informacji zwrotnej ograniczonej do kilku zdań i podkreślenia, że nasze wynagrodzenie to mnożnik wynagrodzenia kandydata. Ci, którzy chcą się z nami umówić na spotkanie docenią zaś, że znajdziemy dla nich czas i o 7 rano i o 19, a propozycja spotkania w dworcowej kawiarni nie natrafi na kategoryczne „nie”. Nie jesteśmy ograniczeni masą sztywnych procedur i reguł, wiemy czym różni się sprzedaż samochodów nowych od używanych, a z kierownikami magazynów chętnie podyskutujemy o współczynniku rotacji. To co gwarantujemy naszym Klientom każdego dnia to obok najważniejszego – dogłębnej wiedzy o branży w której działają i motoryzacyjnej pasji – indywidualne podejście do każdego procesu oraz emocjonalne zaangażowanie połączone z profesjonalnym wyważeniem.

Każdego dnia pamiętamy też o

  • uczciwości wobec kandydatów i wobec firm
  • poszanowanie poufności i prywatności informacji
  • zachowaniu obiektywizmu wobec kandydatów
  • udzielaniu kandydatom informacji zwrotnej – niezależnie od wyniku rozmowy
  • niedyskryminowaniu ze względu na wiek, płeć, orientację seksualną, rasę, niepełnosprawność, pochodzenie etniczne, przekonania polityczne czy status społeczny
  • niepodejmowanu działań, które mogłyby w sposób nieuczciwy lub nielegalny zagrozić zatrudnieniu kandydata poszukującego pracy, a także narazić na dobre imię naszego Klienta
  • dbaniu o dobry wizerunek Naszych Klientów – Pracodawców, bo PR personalny jest tak samo ważny, jak dobrze przeprowadzona rekrutacja

Pół serio…

Wierząc, że pasja i doświadczenie to dobre fundamenty do zbudowania czegoś naprawdę wyjątkowego – stworzyliśmy dla Państwa MotoKarierę. Chcemy, by nasze usługi i nasz portal trafiał do ludzi takich jak my – do tych, którzy wierzą w to, co robią i nie boją się szukać nowych wyzwań. MotoKariera to szansa dla osób, które szukają nowej pracy, ale i miejsce, w którym można pomyśleć o karierze – tej wymarzonej, wyśnionej i osiągniętej dzięki ciągłej chęci rozwoju i ogromnej pasji. U nas znajdą Państwo ciekawe propozycje pracy, atrakcyjnych pracowników, indywidualne podejście i ludzi rozumiejących Wasze problemy i podzielających Wasze zainteresowania. MotoKariera to idealne miejsce dla pracodawców wierzących w kapitał ludzki: międzynarodowych koncernów, dealerstw i małych warsztatów – z przyjemnością pomożemy Wam stworzyć zespół marzeń.

Chcesz poznać nas lepiej? Przeczytaj kim jesteśmy…

Zespół
magda [320×200]

Magda Drzewiecka-Sarosiek

Uwielbia prowadzić rozmowy kwalifikacyjne i chociaż robi to od wielu lat, nadal ją to cieszy, bawi i rozwija. Wykształcenie? Doktor psychologii ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Doświadczenie? Już od pierwszych lat studiów pani od HR-ów: rekrutacji, motywacji, doradzania i dogadzania z uśmiechem na ustach wykonująca swoje obowiązki, z profesjonalizmem w głosie opowiada o firmach, w których pracowała, i zadaniach, które jej zlecano.

W jej CV poza licznymi doświadczeniami w branży usług doradztwa zawodowego oraz pracą w działach HR znaleźć można informacje na temat jej własnego przedsięwzięcia. Specjalizacja: „szyte na miarę” usługi dla biznesu, elitarne kursy językowe, rekrutacje dla tych, którzy wiedzą, dlaczego rekrutują (wolą tworzyć kapitał ludzki niż zdobywać siłę roboczą).

Wierzy w to, co robi, i pracuje z uśmiechem. Uważa, że motoryzacja to branża otwarta dla każdego, kto chce (i wie dlaczego) w niej pracować – nawet jeśli świeca kojarzy mu się tylko ze świecznikiem, a golf ze sportem uprawianym na trawiastym terenie. Zainteresowania poza motoryzacyjne? Jazda na rowerze, książki, pieczenie ciast, mazury niezależnie od pory roku i ciekawi ludzie!

Zbigniew Paupa

Z wykształcenia psycholog ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi, z zamiłowania….również psycholog. Współpracę z MotoKarierą rozpoczął w 2011 roku po kilkuletnich przygodach w działach sprzedaży w branżach: turystycznej i finansowej, zawsze chciał jednak związać się z motoryzacją i… wreszcie to zrobił. Zawsze ciekawy Świata, a przede wszystkim ludzi, uwielbiający odnajdywać w nich potencjał. Mówi, że najciekawsze są dla niego trudne i nietypowe zadania, ponieważ to one dają mu one największą satysfakcję z wykonywanej pracy, dlatego chętnie angażuje się w consulting. Miłośnik rekrutacji i audytów kompetencji. Czas wolny dzieli pomiędzy pracę (na serio), podróże, piłkę nożną i oczywiście samochody.

Maria Jankowska

Mistrzyni dobrej organizacji  i szukania, szperania i skutecznego wyszukiwania. Lubi łowić, ale tylko ciekawych kandydatów. Uwielbia rozmowy i kontakt z drugim człowiekiem, a przez telefon zaraża wszystkich optymizmem i intryguje ciepłym głosem. W MotoKarierze od 2014 roku szybko nauczyła się czym różnią się samochody osobowe od dostawczych, a maszyny rolnicze od komunalnych. W wolnych chwilach robi piękne zdjęcia i zajmuje się dwoma córeczkami.

Magdalena Strykier

Historyk ze specjalizacją wojskową z wykształcenia, niepoprawna humanistka z pasji. Wielbicielka samochodów terenowych, otwarcie deklaruje, że najchętniej jeździłaby po mieście Rosomakiem. Uparcie czyta drukowane książki, prowadzi zapiski w papierowych notatnikach i nie widzi problemu w przerzucaniu stosów dokumentacji.
Nałogowo biegająca i czytająca weganka, uwielbiająca mgliste poranki w mieście i nieustannie eksperymentująca w kuchni.

Kinga Maria Grabowska

Psycholog z wykształcenia i z zamiłowania. W ramach studiów ukończyła dwie specjalizacje: Psychologia Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Szkolenia metodami aktywnymi w firmie i instytucji. Zawodowo związana z branżą szkoleniową. Od 2008 pracuje jako trener z zakresu umiejętności miękkich (zakres tematyczny: komunikacja i asertywność, zarządzanie sobą w czasie, wyznaczanie celów, autoprezentacja i wystąpienia publiczne, tworzenie dokumentów aplikacyjnych, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, motywacja, metody uczenia się). Od 2009 koordynator szkoleń (działy szkoleniowe małych i średnich firm). Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu warsztatu trenerskiego, jak też z organizacji i projektowania szkoleń. Chętnie zdobywa nowe umiejętności, dlatego uczestniczy w programach rozwojowych oraz kursach z zakresu HR, m.in.: Zarządzanie Projektami, Coaching.

Piotr Kunisz

Absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w tłumaczeniach konferencyjnych w zakresie języków niemieckiego i angielskiego. Ma za sobą staże w Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz w redakcji polsko-niemieckiego portalu POINT. Od kilku lat pracuje jako niezależny tłumacz ustny i pisemny języków niemieckiego i angielskiego i cały czas nie może podjąć decyzji, który z nich preferuje. Poza tym zapalony redaktor i korektor, a także kochający uczyć lektor i szkoleniowiec. Kiedy nie zajmuje się językami pasjonuje go motoryzacja, socjolingwistyka, polityka, dziennikarstwo i nauki społeczne, a także współczesne media i stosunki polsko-niemieckie. W MotoKarierze przeprowadza audyty językowe kandydatów do pracy.