MotoKariera

Twoja kariera na najwyższym biegu!

Kontakt

Właścicielem portalu jest:
MotoKariera s.c. Magda Drzewiecka-Sarosiek Piotr Sarosiek

ul. Wąwozowa 11/4
02-796 Warszawa

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chcieliby dowiedzieć się więcej o naszym portalu i świadczonych przez nas usługach lub  podzielić się z nami swoimi wrażeniami z korzystania z serwisu zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem:

Nie mamy aktualnie interesującej Cię oferty pracy?

Zarejestruj się w naszym serwisie, gdyż część przeprowadzanych rekrutacji ma charakter ukryty – oferty pracy nie są publikowane. Korzystamy wtedy z naszej bazy Kandydatów i dzięki odpowiedniej filtracji możemy znaleźć Twoje CV i skontaktować się z Tobą.

Jeśli na tą chwilę nie masz kilkunastu minut na rejestrację i wprowadzenie swojego CV, prześlij je do nas na e-mail, w zależności od działu, który jest dla Ciebie interesujący.

(Pamiętaj jednak o rejestracji w serwisie, gdyż to gwarantuje większą szansę na kontakt z naszej strony!)

Dane osobowe użytkowników serwisu www.motokariera.pl są przechowywane w bazie danych zgłoszonej do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

MotoKariera S.C. jest wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem: 5875 jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, doradztwa personalnego oraz doradztwa zawodowego

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje prasowe serwisu MotoKariera, wyślij swój e-mail na adres: media@motokariera.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy

Temat rozmowy

Treść wiadomości