Diagnosta-mechanik

Opublikowano: Jul 10, 2018
Ważne do: 2018-08-09
Miejsce pracy: Gdańsk, pomorskie

Aktualnie dla naszego klienta, Centrum Infiniti w Gdańsku, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik – Diagnosta Samochodowy

Miejsce pracy: Gdańsk ul. Szczęśliwa

Zadania:

·      - Wykonywanie kompleksowych napraw mechanicznych i/lun elektromechanicznych

·      - Diagnostyka usterek

·      - Obsługa komputerów diagnostycznych

Oczekiwania:

·      - Doświadczenie jak samodzielny mechanik lub elektromechanik

·      - Wykształcenie techniczne o profilu samochodowym

·      - Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

·      - Znajomość języka angielskiego umożliwiające swobodne korzystanie z anglojęzycznej dokumentacji technicznej

·      - Prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje:

·      - Pracę w dynamicznie rozwijającej się marce Premium

·      - Umowę o pracę oraz pakiet benefitów pozapłacowych

·      - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń importerskich

Wyświetleń: 87