Trener techniczny

Opublikowano: Jun 12, 2018
Ważne do: 2018-07-12
Miejsce pracy: Wolica, mazowieckie

Oferta nieaktualna

Dla naszego Klienta – spółki MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o. Grupa MAN – wiodącego przedsiębiorstwa produkującego samochody ciężarowe, autobusy, silniki , turbiny przemysłowe oraz do transportu morskiego a także urządzenia przemysłowe i napędy specjalne, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie podstawowych i zaawansowanych szkoleń (materiały, tłumaczenia, ćwiczenia, narzędzia),
  • przygotowywanie testów, ewaluacja testów,
  • udzielenie odpowiedzi na pytania uczestników zadane podczas szkolenia,
  • przygotowywanie planu szkoleń,
  • nadzór i weryfikacja jakości szkoleń,
  • czynności administracyjne związane z organizacją szkoleń,
  • przygotowanie certyfikatów potwierdzających udział w szkoleniu,
  • nadzór nad szkoleniami Web-based trainings,
  • administracja systemu SEMINARIS,
  • dbałość o dobre imię i prestiż Spółki,
  • współtworzenie, utrzymywanie i rozwój systemu zarządzania jakości w zakresie powierzonych obowiązków.

Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:

  • doświadczenie zdobyte jako trener techniczny w branży automotive,
  • zawansowana wiedza na temat techniki pojazdów użytkowych,
  • biegła obsługa komputera,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • asertywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Pracodawca oferuje:

  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia do wypełniania obowiązków
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym i nastawionym na rozwój zespole.

Wyświetleń: 654