Specjalista ds. kontraktów serwisowych

Opublikowano: Jun 12, 2018
Ważne do: 2018-07-12
Miejsce pracy: Wolica, mazowieckie

Oferta nieaktualna

Dla naszego Klienta – spółki MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o. Grupa MAN – wiodącego przedsiębiorstwa produkującego samochody ciężarowe, autobusy, silniki , turbiny przemysłowe oraz do transportu morskiego a także urządzenia przemysłowe i napędy specjalne, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży kontraktów serwisowych w Polsce,
  • Oferowanie rozwiązań kontraktowych dla pionu handlowego oraz Klientów końcowych,
  • Nadzór nad realizacją kontraktów w sieci serwisowej MAN w Polsce oraz za granicą,
  • Kalkulacja oraz monitorowanie kosztów kontraktów serwisowych,
  • Wdrażanie nowych usług w ramach obsługi serwisowej,

Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość technologii napraw oraz zakresu obsługi bieżącej autobusów / pojazdów użytkowych
  • Bardzo dobra znajomości organizacji pracy w stacji serwisowej
  • Biegła obsługa komputera i pakietu Office
  • Znajomość języka niemieckiego i / lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Kultura osobista
  • Prawa jazdy min. kat. B

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia do wypełniania obowiązków
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym i nastawionym na rozwój zespole

Wyświetleń: 705