Doradca Serwisowy

Opublikowano: Mar 16, 2020
Ważne do: 2020-04-15
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Dla naszego klienta Serwisu samochodów marek Premium i Luksusowych z Warszawy, MotoKariera poszukuje:

Doradcy Serwisowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klienta serwisu
  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta
  • Współpraca z halą serwisową oraz Działem Części
  • Sprzedaż dodatkowych usług serwisowych i akcesoriów

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego w serwisie pojazdów Premium
  • Wysoka kultura osobista i znajomość standardów obsługi klientów Premium

Oferujemy:

  • Pracę w dużym, dynamicznie rozwijającym się serwisie marek Premium i Luksusowych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagradzania
  • Premie uzależnione od indywidualnych wyników pracownika
  • Kulturę organizacyjną otwartą na innowacje i usprawnienia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Wyświetleń: 245