Welcomer

Opublikowano: Dec 16, 2019
Ważne do: 2020-01-19
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Oferta nieaktualna

Dla naszego Klienta firmy DS Automobiles-  francuskiej marki samochodów premium, MotoKariera poszukuje kandydata/ki na stanowisko

WELCOMER/GREETER

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania na stanowisku:

•             witanie Klientów i kierowanie do odpowiedniego pracownika odpowiedzialnego za dany proces w firmie,

•             opieka nad Klientami,

•             koordynacja parku samochodów demonstracyjnych,

•             prowadzenie kalendarza jazd i przeprowadzanie jazd testowych,

•             obsługa leadów,

•             kontakt telefoniczny z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

•             wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki na uczelni wyższej,

•             łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

•             entuzjazmu, uśmiechu na twarzy i miłego usposobienia,

•             terminowości,

•             dobrej znajomości pakietu Office,

•             dobrej organizacji miejsca pracy,

•             samodzielności i zaangażowania,

•             komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Firma oferuje:

•             umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

•             możliwość rozwoju zawodowego

Wyświetleń: 642