Aktywny sprzedawca usług serwisowych

Opublikowano: Dec 3, 2019
Ważne do: 2020-01-02
Miejsce pracy: Nadarzyn, mazowieckie

Dla naszego Klienta, firmy Uni-Truck Sp. z o.o. dealera samochodów marek Iveco oraz Fiat Proffesional, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

AKTYWNY SPRZEDAWCA USŁUG SERWISOWYCH
Miejsce pracy: Nadarzyn k. Warszawy

Obowiązki:

·    aktywne pozyskiwanie i sprzedaż usług serwisowych,

·    wizyty u Klientów - budowanie relacji handlowych,

 ·    współpraca z serwisem i działem handlowym

 ·    raportowanie działań.

Wymagania:

·    doświadczenie zawodowe zdobyte w aktywnej sprzedaży,

·    mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,

·    zainteresowanie motoryzacją (mile widziane doświadczenie zdobyte w motoryzacji),

·    predyspozycje do pracy mobilnej, dyspozycyjność,

·    wysokie umiejętności komunikacyjne,

·    umiejętność zarządzania czasem,

·    prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

·    pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

·    możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów,

·    atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wyświetleń: 147