Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Opublikowano: Sep 9, 2019
Ważne do: 2019-10-09
Miejsce pracy: Rzeszów, podkarpackie

Dla naszego klienta Międzynarodowego dostawcy rozwiązań technologicznych pomagających zarządzać flotami pojazdów, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Podkarpacie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz rozwijanie relacji z klientami
  • Tworzenie i prezentowanie ofert dla klientów
  • Promocja produktów firmy podczas targów, seminariów i eventów branżowych
  • Badanie i monitoring lokalnego rynku
  • Tworzenie bazy klientów w oparciu o system CRM i tworzenie raportów
  • Organizacja wysyłek

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego
  • Kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży (sprzedaż do klientów B2B oraz w branżach technicznych będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęci dalszej nauki i rozwoju
  • Doświadczenie w zakresie obsługi aplikacji CRM będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Elastyczne warunki zatrudnienia (B2B lub UoP)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię od uzyskanych wyników sprzedaży
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne przynajmniej raz w roku
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód)

Wyświetleń: 149