Specjalista ds. sprzedaży - Transport

Opublikowano: Sep 9, 2019
Ważne do: 2019-10-19
Miejsce pracy: Toruń, kujawsko-pomorskie

Dla naszego klienta - dużej firmy transportowej z okolic Torunia, MotoKariera poszukuje:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadał za aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na rynku transportowym zarówno w Polsce, jak i za granicą. Będziesz negocjować kontrakty oraz opiekować się klientami w ich trakcie. W większości Twoja praca będzie pracą stacjonarną. Sporadycznie mogą pojawić się wyjazdy do klientów.

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Zaangażowania oraz motywacji do osiągania celów

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę B2B (stały kontrakt + atrakcyjny system prowizyjny)
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Możliwość współpracy zdalnej dla pracownika spoza Torunia

Wyświetleń: 137