Mechanik Agregatów Chłodniczych

Opublikowano: Aug 7, 2019
Ważne do: 2019-10-06
Miejsce pracy: Komorniki wielkopolskie

Dla naszego Klienta EWT Truck&Trailer Sp. z o.o. - importera naczep Schmitz Cargobull w Polsce, który aktualnie buduje zespół w nowym oddziale firmy w Komornikach k. Poznania, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania

Zadania:

  • naprawa agregatów chłodniczych wykorzystywanych w transporcie (naczepy, zabudowy chłodnicze pojazdów ciężarowych)
  • diagnostyka agregatów chłodniczych
  • wykonywanie przeglądów

 Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w naprawie agregatów chłodniczych stosowanych w transporcie
  • prawo jazdy kat. B. - czynne, mile widziane prawo jazdy Kat. C
  • sumienności, dokładności, obowiązkowości
  • umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych (preferowane marki: Carrier, Thermo King)
  • certyfikatu F-Gazy 1kW

 Nasz Klient oferuje:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w trakcie szkoleń technicznych
  • opiekę medyczną
  • dostęp do pakietów sportowych Multisport
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 606 221 886

Wyświetleń: 169