Sprzedawca samochodów dostawczych

Opublikowano: Jul 17, 2019
Ważne do: 2019-10-12
Miejsce pracy: Toruń, kujawsko-pomorskie

Dla naszego Klienta, autoryzowanego dealera samochodów osobowych i dostawczych, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Zakres obowiązków:

–  obsługa klientów salonie,

–  aktywne poszukiwanie klientów,

–  regularna praca na systemie CRM,

–  sprzedaż produktów finansowych.

Oczekiwania Naszego Klienta:

–  wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe),

– doświadczenie w sprzedaży samochodów,

– umiejętności interpersonalne,

– wysoka motywacja,

– zaangażowanie,

– prawo jazdy kategorii B,

– znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

– umowę o pracę oraz system premiowy (podstawa i premia),

– narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy),

Wyświetleń: 671