Księgowy/a

Opublikowano: Jul 11, 2019
Ważne do: 2019-08-01
Miejsce pracy: Ożarów, Mazowiecki, mazowieckie

Dla naszego Klienta, dealera samochodów marki Mercedes-Benz, MotoKariera poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Ołtarzew

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie prac z zakresu księgowości (przygotowywanie dokumentów do księgowania, segregowanie, rejestracja oraz weryfikacja dokumentów w systemie),

·         Wyjaśnianie problemów związanych z wystawionymi dokumentami,

·         Księgowanie wyciągów bankowych,

·         Przetwarzanie danych o rozrachunkach w Excelu,

·         Wyjaśnianie różnic w rozrachunkach, uzgadnianie sald,

·         Księgowanie dokumentów magazynowych,

·         Bieżące wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Oczekiwania naszego Klienta:

·         Wykształcenie ekonomiczne - rachunkowość, finanse (także ostatni rok studiów/absolwent),

·         Doświadczenie na stanowisku księgowego/ej,

·         Znajomość przepisów podatkowych i Ustawy o Rachunkowości

·         Dobra znajomość pakietu MS Office

·         Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu rachunkowości i finansów,

·         Umiejętność analitycznego myślenia, syntezy i konsolidacji danych,

·         Komunikatywność,

·         Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów.

Firma oferuje:

·         Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

·         Umowę o pracę

·         Opiekę medyczną

Wyświetleń: 94