Młodszy analityk danych

Opublikowano: Jun 24, 2019
Ważne do: 2019-07-24
Miejsce pracy: Ołtarzew, mazowieckie

Dla naszego Klienta - importera naczep Schmitz Cargobull w Polsce, MotoKariera poszukuje ambitnego i kochającego liczby kandydata/ki na stanowisko

MŁODSZY ANALITYK DANYCH

Miejsce pracy: Ołtarzew k. Ożarowa Mazowieckiego

Zadania:

•             Wsparcie analityczne Zarządu,

•             Przygotowywanie raportów dla Zarządu,

•             Kontrola realizacji zadań i przebiegu procesów,

•             Udział w tworzeniu planów,

•             Zadania administracyjne (wspierające Zarząd),

•             Wykonywanie zadań związanych z obsługą  biura.

Oczekujemy:

•             Wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki na uczelni wyższej (Preferowany kierunek:    Metody ilościowe w ekonomii),

•             Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego / lub angielskiego (preferowany niemiecki),

•             Znajomości podstaw prawa, niezbędnej przy redagowaniu lub analizie umów handlowych,

•             Doskonałej znajomości pakietu Office,

•             Umiejętności analitycznego myślenia,

•             Dobrej organizacji miejsca pracy,

•             Samodzielności,

•              „Otwartego umysłu",

•             Zaangażowania w wykonywane zadania.

Oferujemy:

•             Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

•             Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

•             Możliwość rozwoju zawodowego,

•             Dodatkowe świadczenia pozapłacowe.

Wyświetleń: 352