Specjalista ds. kadr i płac

Opublikowano: Jun 10, 2019
Ważne do: 2019-07-10
Miejsce pracy: Wolica

Dla naszego Klienta – spółki MAN Truck & Bus Polska Sp. z o. o. Grupa MAN – wiodącego przedsiębiorstwa produkującego samochody ciężarowe, autobusy, silniki , turbiny przemysłowe oraz do transportu morskiego a także urządzenia przemysłowe i napędy specjalne, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji i rozliczeń,
  • Kontrola naliczanych wynagrodzeń,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, inne absencje)
  • Przygotowywanie raportów i statystyk kadrowych,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń,
  • Merytoryczne wsparcie dla podległych pracowników.

Wymagania stawiane kandydatom przez naszego Klienta to:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe na pokrewnych kierunkach (finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac lub podobnym,
  • Min. podstawowa znajomość systemu SAP,
  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatkowych i prawa pracy,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie w powierzane zadania,

Firma oferuje:

  • Pracę w polskich strukturach niemieckiej, profesjonalnej marki samochodowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Możliwość rozwoju w prężne rozwijającej się firmie,
  • Przyjazną atmosfera pracy.

Wyświetleń: 204