Asystent/ka Członka Zarządu

Opublikowano: May 30, 2019
Ważne do: 2019-06-20
Miejsce pracy: Ołtarzew, mazowieckie

Dla naszego Klienta - importera naczep Schmitz Cargobull w Polsce, MotoKariera poszukuje kandydata/ki na stanowisko

Asystenta/tki Członka Zarządu

Miejsce pracy: Ołtarzew k. Ożarowa Mazowieckiego

Zadania:

•             Przygotowywanie raportów

•             Kontrola realizacji zadań i przebiegu procesów

•             Wsparcie analityczne

•             Udział w tworzeniu planów

•             Przygotowywanie prezentacji

•             Prowadzenie kalendarza spotkań

•             Organizacja spotkań

•             Wykonywanie zadań związanych z obsługą  biura

Oczekujemy:

•             Wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki na uczelni wyższej (Preferowany kierunek:    Metody ilościowe w ekonomii)

•             Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego / lub angielskiego (preferowany niemiecki)

•             Znajomości podstaw prawa, niezbędnej przy redagowaniu lub analizie umów handlowych

•             Doskonałej znajomości pakietu Office

•             Umiejętności analitycznego myślenia

•             Dobrej organizacji miejsca pracy

•             Samodzielności

•              „Otwartego umysłu"

•             Zaangażowania w wykonywane zadania

Oferujemy:

•             Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

•             Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

•             Możliwość rozwoju zawodowego

•             Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

Wyświetleń: 280