Sprzedawca samochodów dostawczych

Opublikowano: Apr 3, 2019
Ważne do: 2019-05-03
Miejsce pracy: Radom, mazowieckie

Dla naszego Klienta, autoryzowanego dealera samochodów, MotoKariera poszukuje, zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Zakres obowiązków:

–  obsługa klientów salonie,

–  aktywne poszukiwanie klientów w terenie,

–  organizacja i udział w wystawach,

–  regularna praca na systemie CRM oraz innych systemach dealerskich,

–  oferowanie klientom możliwości finansowania zakupu i ubezpieczenia pojazdu.

Oczekiwania Naszego Klienta:

–  wykształcenie min. średnie (preferowane wykształcenie wyższe),

– bardzo wysoka motywacja do osiągania kolejnych celów sprzedażowych,

– umiejętność nawiązywania kontaktów - predyspozycje handlowe,

– brak obaw przed trudnymi pytaniami klientów,

– wytrwałość i zaangażowanie,

– prawo jazdy kategorii B,

– znajomość pakietu MS Office

– mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Firma oferuje:

– umowę o pracę oraz system wynagrodzenia nagradzający osiągane wyniki (pensja stała oraz premia),

– wiele ciekawych wyzwań dla osoby, która nie zna branży motoryzacyjnej, a chce rozpocząć w niej karierę,

– narzędzia pracy (komputer, telefon, samochody demo do prezentacji klientowi).

Wyświetleń: 289