Recepcjonistka / Recepcjonista

Opublikowano: Dec 11, 2018
Ważne do: 2019-01-28
Firma: Diesel Truck
Miejsce pracy: Ołtarzew, mazowieckie

Dla naszego klienta Autoryzowanego Dealera samochodów ciężarowych i dostawczych marki Mercedes-Benz firmy Diesel Truck Sp. z o.o., MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonistki/Recepcjonisty

Miejsce pracy: Ołtarzew k. Ożarowa Mazowieckiego

Zadania:

             Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

             Obsługa rozmów telefonicznych

             Wydawanie i przyjmowanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami

             Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

             Obsługa komputera i urządzeń biurowych

             Sporządzanie raportów w programie Excel

Oczekujemy:

             Otwartego usposobienia i aktywnej postawa w działaniu,

             Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

             Wysokiej kultury osobistej

             Znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

             Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

             Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

             Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

             Możliwość rozwoju zawodowego

             Dodatkowe benefity pozapłacowe

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj

Wyświetleń: 559