Sprzedawca flot

Opublikowano: Dec 6, 2018
Ważne do: 2019-01-05
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie

Grupa Krotoski – Cichy jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce. Powstała w 1987 roku i jest autoryzowanym dealerem marek Volkswagen Samochody Osobowe, Volkswagen Samochody Użytkowe, AUDI, SKODA.

Obecnie do działu sprzedaży samochodów marki Audi w Warszawie, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA FLOT
Zakres obowiązków:
  • sprzedaż samochodów marki Audi do firm
  • aktywne budowanie grupy potencjalnych nabywców
  • budowanie i dbałość o pozytywne relacje z klientem

Oczekiwania Pracodawcy:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenia zdobyte w sprzedaży samochodów B2B
  • kreatywność i orientacja na cel
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w marce Premium
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia oraz indywidualną pracę z pracownikiem
  • ciągłe wsparcie merytoryczne
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników

Wyświetleń: 236