Rekrutacje szytę na miarę

Chcesz znaleźć kompetentnego pracownika idealnie dopasowanego do Twojej firmy i zespołu? Sprawdź nas!

Rekrutujemy najlepszych, dopasowując się do potrzeb naszych wymagających Klientów. Kładziemy nacisk na wiedzę i kompetencje, ale też nie zapominamy o niezwykle ważnych aspektach osobowości. Szukamy ludzi, którzy lubią to, co robią, a swoją pasją i energią zarażają nawet największych malkontentów. Szukasz doświadczonych rekruterów, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą proces rekrutacji i doskonale znają Twoją branżę?

Nasz zespół doświadczonych, specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi psychologów z przyjemnością przeprowadzi dla Ciebie rekrutację marzeń. Bazując na naszym doświadczeniu i Twoich oczekiwaniach, stworzymy zupełnie nowy skuteczny proces rekrutacji, a co za tym idzie wspaniały zespół Twoich pracowników. Każde poszukiwania rozpoczynamy po rozmowach z naszymi Klientami (podczas całego procesu jesteśmy w stałym kontakcie), nie działamy zgodnie z utartymi schematami – nie ograniczamy się do jednej metody rekrutacji, nie uważamy, że wszystko wiemy najlepiej i nie zarzucamy Klientów stosem niepotrzebnych informacji.

Jesteśmy elastyczni i chętnie pomożemy Ci nie tylko w organizacji całego procesu rekrutacji, ale i w zaaranżowaniu jego poszczególnych, nawet najdrobniejszych elementów. Nie obce są nam poszukiwania pośrednie ani bezpośrednie oraz analiza kultury organizacyjnej Twojej firmy w celu znalezienia najlepiej dopasowanych kandydatów. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania testów psychologicznych oraz duże doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowych procesów rekrutacji połączonych z audytem językowym i Assessment Centre. Wiemy, jak zbadać kompetencje społeczne, sprawdzić potencjał intelektualny czy prześwietlić osobowość kandydata. Potrafimy sprawić, by rozmowa kwalifikacyjna była dla niego przyjemnością i pozytywnie kojarzył ją z Twoją firmą.

Doświadczenie branżowe

Nie jesteśmy specami od branży spożywczej i nie za bardzo wiemy jak szukać dobrych sprzedawców usług kosmetycznych, za to interesuje nas aktywna sprzedaż części zamiennych, prace mechaniczne i sprzedaż samochodów i takich ludzi szukamy dla naszych Klientów.

Wykształcenie

Prowadząc rozmowy korzystamy nie tylko na naszym doświadczeniu zawodowym, ale i wiedzy merytorycznej, którą zdobyliśmy podczas edukacji - dyplom psychologa zobowiązuje i umożliwia przeprowadzenie testów psychologicznych.

Kompleksowe podejście

Jeden etap, dwa etapy, preselekcja, spotkania osobiste a może rozmowy telefoniczne - budowę procesu rekrutacji dostosowujemy do oczekiwań Naszych Klientów.