Eventy rekrutacyjne

Nudzi Cię rekrutowanie w biurze i jesteś wyznawcą teorii, że niesztampowe projekty rekrutacyjne są najlepsze?

Na czym polega usługa eventów rekrutacyjnych?

W trakcie wspólnie zaplanowanego razem z Państwem wydarzenia rekrutacyjnego zapraszamy grupę wybranych po rozmowach kwalifikacyjnych kandydatów na specjalną rekrutacyjną „wycieczkę”, np. zwiedzanie meandrów Państwa salonu czy wyprawę jachtem po Bałtyku. Nie jest to jednak zwykły wypoczynek i czysta przyjemność – podczas intensywnego dnia oprócz atrakcji, na kandydatów czekają specjalnie przygotowane dla nich zadania. Dzięki temu możemy poznać ich w różnych sytuacjach, postawić przed nimi różne wyzwania i pokazać im dlaczego warto pracować w Państwa firmie. Komu zabraknie umiejętności? Kto nie potrafi działać w grupie? Kto jest prawdziwym Liderem? Rezultatem zmagań są przygotowane dla Państwa szczegółowe raporty, w którym sugerujemy, którego z Kandydatów powinniście Państwo zatrudnić. Oczywiście każdorazowo program eventu jest tworzony specjalnie dla Państwa!

Budujemy zespół i wizerunek

„Szyte na miarę” eventy rekrutacyjne są idealnym połączeniem procesu rekrutacyjnego z działaniem wizerunkowym

Sprawdzamy...

Nietypowe sytuacje, zachowania społeczne, umiejętności komunikacyjne czy poczucie humoru - wszystko do sprawdzenia w jednym miejscu, podczas jednego spotkania

Szansa by odkryć

Nieoszlifowane diamenty i niewykorzystany potencjał, nietypowa rekrutacja to szansa na odkrycie tego, co dotychczas nieodkryte… Rozmawiamy bowiem nie tylko o doświadczeniu zawodowym, ale i szukamy predyspozycji, potencjału i wspólnie zastanawiamy się nad ścieżką rozwoju kandydata w Państwa firmie.