Assessment centre

Chcesz, by Twoi potencjalni pracownicy zaprezentowali się Tobie podczas z rekrutacji z innej strony?

MotoKariera na Assessment Centre

Marzeniem każdego pracodawcy jest zgrany, ambitny i wysoko wykwalifikowany zespół – kto może wiedzieć o tym lepiej niż firma, która specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników. Wiemy również jednak, iż niektórzy czasem nie wiedzą, jak go stworzyć. Czy wystarczy rozmowa kwalifikacyjna z kandydatem, deklaracja wysokich umiejętności handlowych, łatwości nawiązywania kontaktów i znajomości technik negocjacyjnych?

„Centra oceny”

to idealna okazja do zaobserwowania indywidualnych zachowań uczestników, którzy działając pod presją czasu i pod silnym stresem, zapominają o kontrolowaniu się, pokazują swoje prawdziwe style działania i kompetencje. To również niesamowita możliwość sprawdzenia umiejętności rozporządzania czasem i ustalania priorytetów, a także szansa na odnalezienie prawdziwego lidera.

Analiza

Doświadczeni, bezstronni obserwatorzy – asesorzy, oceniając wszystkich kandydatów według tych samych kryteriów, gwarantują obiektywność ocen i ich niezależność. Atrakcyjność zadań i możliwość współtworzenia ich przez pracowników Twojej firmy, czyni Assessment Centre efektywnym, a zarazem ekscytującym procesem rekrutacji.

Ćwiczenia symulacyjne

koszyk zadań, dyskusja grupowa, odgrywanie roli, case study. W naszej ofercie znajdziesz również zadania związane z przygotowaniem prezentacji na zadany temat (umiejętność autoprezentacji) lub ćwiczenia sprawdzające możliwości Kandydata w zakresie analitycznego i syntetycznego sposobu rozumowania.