Nasz zespół

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!

Właścicielka i założycielka MotoKariery. Doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii. Od początku swojej drogi zawodowej specjalizuje się w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi i ma godne idealistki wrażenie, że ma dzięki temu życiową misję do spełnienia. Uwielbia poznawać nowych ludzi i prowadzić rozmowy kwalifikacyjne, a także doradzać klientom, a zadowolony kandydat i zadowolony Klient dodają jej skrzydeł do dalszej pracy.

Z wykształcenia psycholog ze specjalizacją w zarządzaniu zasobami ludzkimi, z zamiłowania….również psycholog. Zawsze ciekawy Świata, a przede wszystkim ludzi, uwielbia odnajdywać w nich potencjał. W MotoKarierze specjalizuje się w trudnych procesach pracowników fizycznych. Ma również duże doświadczenie w zakresie projektów consultingowych (wynagrodzenia, sesje DC).

Mistrzyni dobrej organizacji i skutecznego wyszukiwania. Lubi łowić, ale tylko ciekawych kandydatów. Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem, a przez telefon zaraża wszystkich optymizmem i przyciąga ciepłym głosem. W MotoKarierze odpowiada za aktywny head hunting, a także zajmuje się obsługą Klientów.

Absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją w tłumaczeniach konferencyjnych w zakresie języków niemieckiego i angielskiego. Zapalony redaktor i korektor, a także kochający uczyć lektor i szkoleniowiec. W MotoKarierze regularnie przeprowadza audyty językowe kandydatów do pracy.

Historyk ze specjalizacją wojskową z wykształcenia, niepoprawna humanistka z pasji. Wielbicielka samochodów terenowych, otwarcie deklaruje, że najchętniej jeździłaby po mieście Rosomakiem. Uparcie czyta drukowane książki, prowadzi zapiski w papierowych notatnikach i nie widzi problemu w przerzucaniu stosów dokumentacji. W MotoKarierze dba by nasze grafiki zachwycały porządkiem, kandydaci byli umówieni zgodnie z ich najskrytszymi marzeniami, a po spotkaniu nikt nie został bez odpowiedzi zwrotnej.

Chcesz pracować z nami?

Napisz do nas